Aktualności

Aktualności

V Festiwal Ryb Bałtyckich04.04.2013

Zakład Mięsny „Kamil” miał przyjemność wziąć udział w V Festiwalu Ryb Bałtyckich 22 marca 2013 roku w Dźwirzynie. Tegoroczny Festiwal odbył się w Hotelu Senator, który gościł Stowarzyszenie Polskich Kucharzy i Cukierników Region Zachodniopomorski oraz zespoły reprezentujące restauracje i hotele z całego kraju. Głównym punktem spotkania był zorganizowany konkurs na przygotowanie (w czasie 60 minut) 7 porcji dania głównego z troci wędrownej, w którym I miejsce zajęli  Paweł Stawicki i Bartosz Kamiński. Zwycięzcy otrzymali 1500 zł, puchar, nagrody rzeczowe oraz udział w półfinale Kulinarnego Pucharu Polski.

W ramach współpracy z Hotelem Senator Zakład Mięsny „Kamil” w trakcie trwania konkursu zaprezentował swoje wyroby. Nasze stoisko z bogato zaopatrzonym asortymentem spotkało się z ogromnym zainteresowaniem zarówno uczestników Festiwalu, jak i gości hotelowych Senator. Tym samym chcielibyśmy podzielić się z Państwem miłą informacją, że zakład „Kamil” spotkał się z zaufaniem oraz uznaniem naszych wyrobów najwyższej jakości w postaci specjalnych podziękowań za sukcesywną i długotrwałą współpracę. W imieniu firmy statuetkę z rąk prowadzącego galę odebrała Pani Joanna Sowa, wieloletni współpracownik naszego przedsiębiorstwa.

Z wdzięcznością wyrażamy swoje uznanie wszystkim uczestnikom V Festiwalu Ryb Bałtyckich, a w szczególności pomysłodawcom i organizatorom tego wyjątkowego, corocznego wydarzenia w branży kulinarnej. Gratulujemy profesjonalnej koordynacji przedsięwzięcia oraz stworzenia wyjątkowego wieczoru, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

» powrót
MILEX Sp. z o.o., ul. Wyszyńskiego 14, 70-201 Szczecin
Telefon: +48 91 488 12 83
E-mail: milex@milex.szczecin.pl
www: www.milex.szczecin.pl
Polityka cookies
 
Realizacja: HotelNetwork.pl
Powered by: CMS dla hoteli