Pałac w Trzęsaczu - Trzęsacz nad morzem - Ekskluzywny kompleks rekreacji i relaksu

Pałac w Trzęsaczu

Pałac w Trzęsaczu

Od 2005 roku Spółka MILEX jest właścicielem kompleksu wypoczynkowego. Do dyspozycji gości oddanych jest 60 pokojów w budynku głównym Pałacu oraz 32 pokoje w pobliskim „Hoteliku”. Dla miłośników aktywnego wypoczynku zaoferowano możliwość doskonalenia umiejętności jeździeckich pod okiem doświadczonego instruktora lub rajdy konne w terenie. Na terenie kompleksu znajduje się także kort do tenisa i boisko do siatkówki. W części budynku udostępniono bezprzewodowy dostęp do internetu.

Wychodząc na taras Pałacu w Trzęsaczu, naszym oczom ukazuje się piękny, kilkusetletni zabytkowy park, gdzie spacery wśród wielu pomników przyrody z pewnością umilą pobyt gości. Rosną w nim m.in. stare lipy o obwodach pni przekraczających 5,8 metra i buk pospolity o obwodzie pnia 4,5 metra. Ciekawostką jest 14 starych grabów o obwodach pni od 2 do 3,5 metra. 

Budynek Pałacu, dysponuje dwiema salami, w których możliwe jest prowadzenie konferencji, szkoleń, organizacja bankietów i innych przyjęć okolicznościowych, którym wyjątkowego charakteru dodaje bliskość zabytkowych ruin kościoła. 

W planach jest przekształcenie posiadanego obiektu w ekskluzywny Kompleks Rehabilitacji i Relaksu, którego zapleczem noclegowym będzie Pałac***** i hotel**** z aquaparkiem.

MILEX Sp. z o.o., ul. Wyszyńskiego 14, 70-201 Szczecin
Telefon: +48 91 488 12 83
E-mail: milex@milex.szczecin.pl
www: www.milex.szczecin.pl
Polityka cookies
 
Realizacja: HotelNetwork.pl
Powered by: CMS dla hoteli