Prowadzimy działalność rolniczą - MILEX Szczecin - Rolnictwo: płody rolne, drzewa choinkowe, magazyny zbożowe

Rolnictwo

Rolnictwo - oferta firmy Milex Szczecin

Nasza firma działalność rolniczą rozpoczęła w 2001 r., przejmując ziemię od Agencji Nieruchomości Rolnych. W tym samym roku przeszło w dzierżawę  210 ha użytków rolnych w obrębach geodezyjnych Drozdowo, Czaplin Mały i Kusin, które to grunty w większości w 2005 roku zostały wykupione przez Spółkę na własność. Dwa lata później cesji przejęto nieruchomość rolną o powierzchni 110 ha w obrzędzie geodezyjnym Gocławice. Procedura wykupu tej nieruchomości trwa.

Niezależnie od tego, w latach 2002- 2005, wykupiliśmy na własność ca 50 ha użytków rolnych od okolicznych rolników.

Aktualnie Spółka MILEX wraz ze Spółką Kamil gospodarują na 900 ha użytków rolnych (Spółka MILEX posiada 430 ha, natomiast Spółka Kamil – 470 ha), w tym grunty o dobrej kulturze rolnej stanowią 700 ha.

Specjalizacją naszą jest produkcja zbóż i rzepaku, które to płody rolne przeznaczone są na sprzedaż. MILEX zajmuje się także produkcją siana, kiszonek i sianokiszonek z przeznaczeniem na karmę dla koni w Trzęsaczu i bydła w Bieczynie. Ponadto posiadamy plantacje świerka i jodły w ilości ok. 50 ha, z przeznaczeniem na sprzedaż jako drzewa choinkowe.

W ramach naszej działalności rolnej wybudowaliśmy trzy magazyny zbożowe, które mieszczą ogółem 100 – 1200 ton zboża, warsztat mechaniczny, a także zakupiliśmy wiele sprzętu rolniczego - w tym ciągniki rolnicze, pługi, przyczepy, opryskiwacze itp.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w ramach branży rolnej - linki poniżej ułatwią szybkie dotarcie do kluczowych informacji.

MILEX Sp. z o.o., ul. Wyszyńskiego 14, 70-201 Szczecin
Telefon: +48 91 488 12 83
E-mail: milex@milex.szczecin.pl
www: www.milex.szczecin.pl
Polityka cookies
 
Realizacja: HotelNetwork.pl
Powered by: CMS dla hoteli